O NÁS - Firma.

o-nas

LH-Profi s. r. o. (LH Profi) - jsme profesionální sportovní agentura založená v roce 2012, zastupující hráče a trenéry ledního hokeje v hokejových klubech po celé Evropě, severní Americe a NHL.

Našim posláním a prioritou je kvalitní a profesionální servis klientům ve všech aspektech života na ledě i mimo něj.

Máme vytvořenou síť důležitých kontaktů, která nám umožňuje posktyovat našim klientům nejlepší možné příležitostí. Spoluprácí se špičkovými odborníky, nejen v oblasti sportu, jsou pro klienty LH Profi všech věkových kategorií vytvořeny ojedinělé služby vedoucí k zajištění maximální spokojenosti a pohodlí, které je tolik potřebné k soustředění se jen na podávané výkony na ledě.

Našim klientům vyjednáváme profesionální kontrakty k zajištění jejich budoucnosti, nabízíme však také spoustu dalších výhod, například ulehčení vstupu do profesionálního hokeje zejména pro mladé hráče.

Náš cíl? - LH-Profi s.r.o.

Našim cílem je umožnit každému mladému hráči maximální možný vývoj. U již hotových hráčů klademe důraz zejména na zajištění co možná nejlepšího angažmá. Vždy se snažíme maximálně vyhovět přáním a požadavkům našich hráčů...

Jste-li nadějný hráč, nebo již hotový hokejista a nejste si jisti vaším budoucím angažmá? Máte-li zájem o spolupráci s námi, >>> kontaktujte nás <<<

Přímá spolupráce agent/hráč

Hokej pro nás vždy byl zejména zábavou, proto naše služby neděláme primárně pro peníze, ale proto, že nás hokej baví a proto, že v tom co děláme chceme být úspěšní. Tak jako naši hráči! S našimi hráči jsme v neustálém osobním kontaktu a aktivně jim pomáháme s budováním jejich kariéry. Jsme ve spojeni s funkcionáři klubů ve kterých jsou naši hráči angažovaní a vždy se snažíme zajistit jim to nejlepší možné zázemí.